fbpx
Scroll Top

TEENUSED

 

Uppercase loob Sinu ettevõtte käekirjaga tekstid
ja levitab neid parima kanali kaudu

TUTVU MEIE TEENUSTEGA

veebitekstid kodulehekülje tekstid
VEEBITEKSTID

Loome veebitekste, mis on atraktiivsed nii klientidele kui otsimootoritele. Kirjutame tekstid ja soovi korral sisestame need otse sinu ettevõtte koduleheküljele.

Kodulehekülje tekstid, maandumislehe tekstid, tootetekstid, sisutekstid, blogitekstid, SEO tekstid, sisuhaldus, sisuloome, veebitekstide audit, e-raamatud.

seo tekstid
KONSULTATSIOON JA PROJEKTIJUHTIMINE

Koostame sinu ettevõttele sisuturundusstrateegia ja anname nõu, kuidas paremini nähtaval olla. Viime läbi olemasoleva veebilehe või muu tekstikandja auditeid.

Ei jõua ise partneritega suhelda? Meilt on võimalik tellida ka projektijuhtimisteenust veebilehe uuendamiseks või muu suurema projekti läbiviimiseks. Korraldame suhtluse erinevate osapooltega ja juhime igapäevaselt projekti tellija poolt.

copywriting teenus copywriter eesti
COPYWRITING

Töötame välja unikaalsed sõnumid ja koostame atraktiivseid müügikirju, mis kutsuks kliente sinu tooteid ja teenuseid tarbima.

Müügikirjad, reklaamsõnumid digi- ja offline reklaamide jaoks, video voice-overid.

tekstide kujundamine
KUJUNDUS

Pakume tekste ka koos kujundusega nii digikanalites kasutamiseks kui trükkimiseks.

Reklaamid, e-raamatud, aastaraamatud, erinevad raportid, flaierid, trükised.

sotsiaalmeedia haldus
SOTSIAALMEEDIA JA UUDISKIRJAD

Sul on sotsiaalmeedia konto, aga ei jätku aega selle haldamiseks? Pakume nii Facebooki kui Instagrami haldusteenust, luues kanalitesse sisu ja hoides silma peal klientide päringutel.

Facebooki ja Instagrami postituste loomine ja sotsiaalmeedia konto haldamine, klientidega suhtlemine ja operatiivsetele küsimustele vastamine, uudiskirjade koostamine ja haldus enamlevinud platvormidel.

sisuloome teenus
MUUD TEKSTID

Pakume laia valikut tekstiteenuseid. Meil on kogemus ka keerukate juriidiliste ja avaliku sektori tekstide koostamise ja toimetamisega.

Tekstiloome trükimaterjalide tarbeks, trükised, flaierid, aastaraamatud, kasutusjuhendid, artiklid, case study-d, tekstide tõlkimine ja kohandamine inglise keelest eesti keelde, muud keeled kokkuleppel.

Teksti kirjutamisel on palju erinevaid mõõtmeid. Kahtlemata on kõige olulisem tekstide sisu ehk mõte, mida sa soovid kliendile edasi anda. Vähem tähtis ei ole aga see, kuidas mõte on sõnastatud. Pilkupüüdev tekst peab olema sinu kliendile arusaadavas keeles, ettevõtte väärtuseid peegeldavas tonaalsuses ja loomulikult peab ta vastama õigekirja reeglitele.

Kui veebitekstid ei suuda sinu klienti kõnetada, siis ei suuda need teda ka sinu tooteid ja teenuseid ostma veenda.

Tekstide kirjutamine ja sisuloome on väärtust lisav protsess, mis sünnib sinu ja meie ühises koostöös. See aitab sinu toote/teenuse muuta ühtseks tervikuks ja panna sõnad peegeldama selle tegelikku väärtust.
  • Mõtleme sinu ettevõttega kaasa.
  • Tutvume sinu ettevõtte tegutsemispõhimõtete ja eesmärkidega, mida tekstide abil soovid saavutada.
  • Uurime konkurentide keelekasutust kodulehel ja sotsiaalmeedias.
  • Kaasajastame tekstid just sinu ettevõtte jaoks parimal moel.

Veebilehe sujuvamaks ja mugavamaks sirvimiseks kasutame küpsiseid. Jätkates lehe kasutamist, nõustud küpsistega. loe rohkem

Küpsis on väikese mahuga tekstifail, mille veebiserver saadab sinu veebilehitsejale. Küpsis hoiab meeles sinu tegevusi ja eelistusi. Tänu sellele saab veebileht toimida sujuvamalt ja saame sulle pakkuda paremat kasutajakogemust. Tehnilised ja funktsionaalsed küpsised aitavad parandada veebilehe toimimist. Analüütilised küpsised koguvad isikustamata teavet veebikülastajate ja veebilehe kasutamise kohta. Jätkates veebilehe sirvimist, nõustud küpsistega kasutamisega. Küpsiste kasutamisest saad igal ajahetkel loobuda. Küpsiste keelamise saad seadistada oma veebilehitseja seadetes. Loe ka: https://allaboutcookies.org/

Sulge